Ogłoszenie

Wszystkie informacje są dostępne po rejestracji

#1 2008-07-12 17:06:51

Detonator 2008

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-12
Posty: 39
Punktów :   

Mody

ETPro - Jest to mod, stworzony pod grę w ligach. Ma mało możliwości lecz jest najstabilniejszy i praktycznie wolny od cziterów.

ETPub - Jest to na dzień dzisiejszy najpopularniejszy mod. Jest on stworzony z myślą o serwerach publicznych i grze 4fun.

Shrubet - Mod od, którego wziął się shrubbot. Niestety nie widziałem ostatnim czasy nowych wersji tego moda. Mod 4fun ale można znaleść serwery postawione właśnie na shrubecie.

Jaymod - Wg. mnie ten mod to zlepka etpro, etpub i shruba posiada, bowiem funkcje wszystkich tych modów. Ma również wiele dodatkowych funkcji(np. double jump-y). Wszystko zależy od ustawień serwera. Mod ten jest coraz bardziej popularny i na bieżąco aktualizowany.

ETAdmin - Jest to jeden z najpopularniejszych modów, spotkać go idze na wielu serwerach. Jest to mod który posiada shrubbota oraz killing spree. Jest on osobnym modem podczepianym pod inne takie jak etpro, shrub, etpub instaluje się go nieco inaczej i sprawia przy tym wiele problemów. Mod 4fun

Noquarter - To najnowszy mod i zarazem najbardziej rozbudowany (mój ulubiony). Jest w nim masa udogodnień i nowości. Największym jest możliwość awansowania aż o 9 stopni(etpub/etpro 4, jaymod 5). Ogólnie wszystkiego więcej i lepiej. Żeby to wszystko zgłebić najlepiej zobaczyć go na własne oczy. Polecam szczególnie.

Tcetest - Mod który gigantycznie odmienia naszego Wolfa. To już nie ta sama gra. Po zainstalowaniu tego moda i połączeniu z serwerem mamy wrażenie że gramy w CS a nie w ET. Zmienia dosłownie wszystko od klas postaci po bronie i fizyke gry. Graczom przyzwyczajonym do tradycyjnego Wolfa ciężko jest sie przesiąść. Mod ten potrafi wciągnąć

Istnieją rownież inne, mało popularne (lub w fazie testów) mody takie jak: Ultraet, Shadowmod, Realism, Rat Salad, OTC6, mS&D, LamaPro, FalckonET, etpub_pcr_ah, etf, domination, Apfin Balance&Realism, 'AVO'big, et_nj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsamolotem na narty do francji media http://wycinkadrzew.bydgoszcz.pl